Dość rządów lobby myśliwskiego! List otwarty do Premier Kopacz

15.5.15Nie będę wrzucać i zachęcać Was do oglądania drastycznych zdjęć okaleczonych zwierząt siedzących w klatkach, żeby przekonać Was, że warto poświęcić chwilę swojego czasu i uwagi, aby bronić tych, którzy sami są bezbronni. 
Żyjemy w czasach, gdzie najwięcej "lajków" pod zdjęciem/postem mają ludzie z "ustami na rybkę", dla których największym sukcesem jest założenie i „sfocenie” się w rzeczy przekraczającej 200 zł, ale wierzę że wśród bandy tak samo wyglądających i myślących osób zostały jeszcze takie, dla których życie to coś więcej niż tylko liczenie polubień i robienie zdjęć podkładów, najnowszych butów i innego badziewia.

Zatrzymajmy się na chwilę i odpowiedzmy sobie na pytanie czy robimy coś dobrego dla otoczenia, środowiska i zwierząt?Do niczego nie namawiam, sugeruje tylko i wiem z doświadczenia, że kiedy pomagamy,to sami stajemy się szczęśliwszymi ludźmi. Jedno napędza drugie, takie to proste. 


Teraz proszę, wykorzystajcie chwilę i namówcie do tego rodzinę, przyjaciół i znajomych na Facebooku do podpisania petycji, która być może zatrzyma cierpienie przynajmniej niektórych zwierząt. Bądźmy bardziej świadomi tego co dzieję się wokół nas i na świecie!
Wierzę, że nawet jeden głos w ważnej dla nas sprawie to dużo, dlatego zacznijmy zmienianie świata od siebie!

http://www.petycjeonline.com/dosc_rzadow_lobby_mysliwskiego


Przy okazji dla osób z okolic Szczecina bardzo ciekawa lektura na temat warunków jakie panują w szczecińskim schronisku. http://radioszczecin.pl/serwis_informacyjny/pliki/2015/2015-05-12_1431433271.pdf

You Might Also Like

0 comments